O F I S D E L T A

Yükleniyor

Previous slide
Next slide

OFİS DELTA BÜRO MAKİNALARILTD. ŞTİ.

Hakkımızda


DEVELOP, markasının ANKARA VE İÇ ANADOLU YETKİLİ DAĞITICISI olarak profesyonel ve en yeni ofis ürünleri sunuyoruz. Doküman üretim ve yönetim ihtiyaçlarınızı karşılamak için sistemlerin, yazılım ve hizmetlerini pazarlıyoruz. Geniş ürün yelpazemiz ve hizmetlerimiz sayesinde, Türkiye de yeni kurulan işletmeler, küçük ve orta ölçekli işletmeler için önde gelen ofis ürün markaları arasındayız.
OFİS DELTA LTD. ŞTİ. 2001 yılında kurulmuştur. Faaliyet alanı Fotokopi cihazları ile sarf malzemelerinin dağıtım ve teknik servis merkezidir. Ankara ve İç Anadolu Dağıtıcısı olan DEVELOP marka dijital baskı makinaları, fotokopi makinaları ve yazıcılar ile bunların sarf malzeme ve yedek parçalarını dağıtımını yapmaktadır. Deneyimli kadrosu ile satış ve satış sonrası teknik servis hizmetlerini sınırsız müşteri memnuniyetini göz önüne alarak vermektedir.
OFİS DELTA LTD. ŞTİ. Satışa sunduğu ürünlerle ilgili aynı zamanda Günlük - Haftalık - Aylık ve Yıllık olarak KİRALAMA hizmetlerini de siz sayın müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır.
OFİS DELTA LTD. ŞTİ. Develop dijital siyah/beyaz ve renkli fotokopi makineleri ile dinamik yenilikçi yapısıyla kendini sürekli geliştirerek müşteri memnuniyeti ilkesine verdiği önem, geniş ürün yelpazesi ile profesyonel satış kanalları ve satış sonrası güçlü teknik servis ağıyla sektördeki yerini almaktadır.
OFİS DELTA LTD. ŞTİ. şirket kültürü olarak toplumun değer yargıları çerçevesi içerisinde dinamik bir yapıda oluşturulmuş ailevi ve bireysel geleneklerin iş hayatına yansıtılmış çağdaş dinamik yapısındadır. Bu yapı içersinde şirket olarak distribütörlüğünü yaptığımız marka ve ekibimizle beraber hedefimiz koşulsuz müşteri memnuniyeti en son teknolojik ürünler ve gelişmeler sunmaya devam etmektir.

Üretkenlik

İlgilendiğimiz her işe titizlikle yaklaşıyor. Çözüm üretiyoruz.

Yenilikçilik

20 yılı aşkın tecrübemiz ile teknolojiyi yakından takip ediyor envanterimize ekliyoruz.

Teknik İşlerde Başarı

Teknik servis ağımız ile yerinde, hızlı ve garantili çözümler üretiyoruz.

Şirket İstatistikleri

Şirket İstatistiklerimiz Hakkında Bilgi Edinin

1+
Makina Kurulumu
1%
Mutlu Müşteri
1+
Yıllık Tecrübe